O mnie

O mnie

O mnie

Explore. Dream. Discover.


Nazywam się Paweł Gluza i podróżuję od kiedy pamiętam. Moją największą pasją, ponad wszystkie inne, jest odkrywanie świata. Czynię to poprzez podróżowanie, interakcję z nowymi miejscami czy kulturami, a także poprzez wędrówkę w miejsca dzikie czy niedostępne.


Krótko o sobie – podróżnik i fotograf. Bez aparatu nie ruszam się z domu. Mimo tego, że ukończyłem informatykę i kulturoznawstwo obecnie zajmuję się czymś zupełnie innym. Czyli głównie prowadzeniem wypraw w najodleglejsze zakątki globu (choć nie tylko) i wszelkimi formami fotografii.

Moje fotografie były publikowane w National Geographic, Traveler, Focus, Poznaj Świat. W 2015 mój film “Namibian Sky” został wyróżniony na 11. WKF: Xperia Art Movie. W 2016 jako jeden z dwóch Polaków wziąłem udział w wyprawie Fjallraven Polar. W 2018 zostałem laureatem konkursu Traveler Adventure Team.

Od 2021 roku prowadzę zajęcia w Akademii Fotografii.

Jestem również właścicielem biura podróży Outway Adventures.

0
Ilość odwiedzonych krajów
0
Kontynentów
0 +
Zrobionych zdjęć

Od ponad 10 lat aktywnie podróżuję po świecie i fotografuję. Do tej pory odwiedziłem 57 krajów na 5 kontynentach. Oprócz Polski, mieszkałem między innymi w Londynie, Sydney, w Tajlandii czy na Lanzarote.

W 2017 roku kupiłem busa i z Krakowa dojechałem nim do Lome w Togo.

  • Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o moich wyprawach, poczytać artykuły, czy porady – zapraszam Cię na mojego bloga – pawelgluza.com/blog
  • Chcesz ze mną jechać na wyprawę? W takim razie zapraszam na stronę Outway Adventures.
  • Rozważasz współpracę ze mną? Wszystkie informacje znajdziesz w dziale Współpraca.
  • A jeśli chcesz powiesić moje zdjęcie na ścianie wpadaj do sklepu – https://pawelgluza.picfair.com.

Zapraszam też na moje kanały w social mediach: