Współpraca

Współpraca

Współpraca

 

Nazywam się Paweł Gluza, jestem fotografem i zapalonym podróżnikiem, obecnie przebywającym w Krakowie. Odkrywanie świata i uwiecznianie jego piękna za pomocą aparatu, to zdecydowanie moja największa pasja.

Dołączenie do elitarnego grona fotografów współpracujących z National Geographic jest jednym z moich największych osiągnięć.
Obecnie poza nauczaniem fotografii, prowadzę Outway Adventures – profesjonalne biuro podróżnicze oferujące wyprawy w najodleglejsze zakątki globu. 

 

Przygotowywanie i organizowanie doświadczeń podróżniczych do miejsc, gdzie udało mi się dotrzeć z aparatem, pozwala mi dzielić się pięknem świata z podróżnikami na każdym poziomie zaawansowania.

Dotychczasowa współpraca:

Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu zdobyłem wiedzę i umiejętności pozwalające mi na tworzenie pięknych i ciekawych historii za pomocą zdjęć.

 

 

Mam doświadczenie w każdym rodzaju fotografii, z ukierunkowaniem na krajobraz, naturę i lifestyle, umiejąc pokazać głębie i piękno ludzi czy miejsc, które fotografuję.

Moje fotografie były publikowane w National GeographicTravelerFocusPoznaj Świat. W 2015 mój film “Namibian Sky” został wyróżniony na 11. WKF: Xperia Art Movie


W 2016 jako jeden z dwóch Polaków wziąłem udział w wyprawie Fjallraven Polar. W 2018 zostałem laureatem konkursu Traveler Adventure Team.

Oferuję współpracę w zakresie:

  • Działań promocyjnych opartych o mojego bloga, jak i resztę mediów społecznościowych.
    Zarówno sam blog jak i konto na Facebooku czy Instagramie dynamicznie się rozwijają. Oferuję promocję produktów, rzetelne recenzje czy testy. Podróżując w najodleglejsze zakątki świata jestem w stanie przedstawić produkt jak tylko się da najlepiej.
  • Wypraw, podróży, wycieczek – w każdym zakresie.
    Regularnie prowadzę wyprawy w przeróżne regiony świata. Znajdziesz je na stronie Outway Adventures. Oferuję również zorganizowanie spersonalizowanej wyprawy specjalnie dla Ciebie czy Twojej firmy.
  • Fotografia – mam doświadczenie na każdym polu, z ukierunkowaniem na fotografię podróżniczą i krajobrazową.
    Moje fotografie były publikowane w wielu magazynach w Polsce i na świecie. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem moich fotografii zapraszam do Sklepu.
  • Fotografowanie i filmowanie dronem – posiadam licencję UAVO.