Nazywam się Paweł Gluza i podróżuję od kiedy pamiętam. Moją największą pasją, ponad wszystkie inne, jest odkrywanie świata. Czynię to poprzez podróżowanie, interakcję z nowymi miejscami czy kulturami, a także poprzez wędrówkę w miejsca dzikie czy niedostępne.

Krótko o sobie – podróżnik i fotograf. Bez aparatu nie ruszam się z domu. Mimo tego, że skończyłem informatykę i kulturoznawstwo obecnie zajmuję się czymś zupełnie innym. Czyli głównie prowadzeniem wypraw w najodleglejsze zakątki globu (choć nie tylko) i wszelkimi formami fotografii.

Moje fotografie były publikowane w National Geographic, Traveler, Focus, Poznaj Świat. W 2015 mój film “Namibian Sky” został wyróżniony na 11. WKF: Xperia Art Movie. W 2016 jako jeden z dwóch Polaków wziąłem udział w wyprawie Fjallraven Polar. W 2018 zostałem laureatem konkursu Traveler Adventure Team.

Od 2021 roku prowadzę zajęcia w Akademii Fotografii.

Jestem również właścicielem biura podróży Outway Adventures.

 

Oferuję współpracę w zakresie:

  • Działań promocyjnych opartych o mojego bloga, jak i resztę mediów społecznościowych.
    Zarówno sam blog jak i konto na Facebooku czy Instagramie dynamicznie się rozwijają. Oferuję promocję Państwa produktów, rzetelne recenzje czy testy. Podróżując w najodleglejsze zakątki świata jestem w stanie przedstawić Państwa produkt jak tylko się da najlepiej.
  • Wypraw, podróży, wycieczek – w każdym zakresie.
    Regularnie prowadzę wyprawy w przeróżne regiony świata. Znajdziesz je w zakładce Wyprawy. Oferuję również zorganizowanie spersonalizowanej wyprawy specjalnie dla Ciebie czy Twojej firmy.
  • Fotografia – mam doświadczenie na każdym polu, z ukierunkowaniem na fotografię podróżniczą i krajobrazową.
    Moje fotografie były publikowane w wielu magazynach w Polsce i na świecie. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem moich fotografii zapraszam do Sklepu.
  • Fotografowanie i filmowanie dronem – posiadam licencję UAVO.

Dotychczasowa współpraca:

Mogę w czymś pomóc? Masz jakieś pytanie? A może masz propozycję współpracy?

Skontaktuj się ze mną!

Napisz wiadomość na [email protected], lub użyj formularza poniżej:

FreshMail.pl